Big Max Dri Lite V-4 Cart Bag

Do měsíce • 1 variantaZdarma23 neověřených recenzíDalší informace

3.2 kg

• , zakoupeno v DIGITALGOLF.CZ

• Mám bílo modro červenou kombinaci (trikolora) a je krásný
    • Super velké kapsy - mám ráda hodně místa pro oblečení a občas do bagu dávám i tablet atp.
    • Do cool bagu se vejde i velká PET lehev
    • Parádní materiál - hladký, omyvatelný, voděodolný bag i zipy
    • Perfektní úchyty na všech stranách i shora - pro manipulaci s bagem (do auta, z atua, tam postavit, tam přenést...) prostě pro ženu je to dost těžká věc dát bag v předpažení do kufru nebo na sedadlo a tento bag se skvěle chytne přesně tam, kde potřebujete aby se dal dobře zvednout, posunout.
    • Držák na driver - má speciální držáky pro driver. Jsou hodně pevné, ale super - hole se neotáčí a drží (půvdoně mi to na bagu vadilo, že to tam je, ale po objědnání a použití jsem ráda:-)). Jen pevnost plastu chce trochu síly na vložní a vyndání hole - na koncích mám Garmin čipy tak to jde hůř.
    • Do prostoru na patr se vejde i deštník, hůř ale také se vejde do tohoto prosotru tubus s míčky na trénování (potom už se tam ale nevejde deštník:-)
    • Za mne super praktický bag s velkými kapsami a bezvadnými úchyty na přenášení
    • Přední kapsy nejdou do široka otevřít - po rezepnutí zipu musíte nahlížet do bagu jen prostorem přes zip (předchozí bag měl výklopné kapsy tzn. po rozepnutí kapsy se kapsa rozšířila dopředu a bylo do ní skvěle vidět). Je to horší přístup, ale velikost kapes to vynahradí. Holt se musím naučit dívat dovnitř kapsy :-)

Výborný praktický bag ze super voděodolného materiálu včetně voděodolných zipů. Pokud nosíte hodně věcí výborné veliké kapsy. Já oceňuji i možnosti chytit bag kdekoliv potřebujete a tím se s ním snadno manipuluje a je lehký.

3.2 kg

Cart bag Dri Lite V-4 nabízí dokonalý přehled ve vašem vybavení. Zatímco u běžných bagů často zykrývají velké hole ty menší, Dri Lite V-4 předchází tomuto problému díky systému V-Lock, který funguje následovně: V-Lock vám umožňuje uzamknout vaše dřeva pomocí sofistikované funkce twist and lock tak, aby zůstala přesně v požadované poloze. To znamená, již více nevisí a poskytují vám tak jasný výhled na všechny hole. Výsledek: dokonalý přehled!

Technologie Big Max Dri Lite kombinuje vodoodpudivý materiál se 100% voděodolnými zipy. Většina značek by to nazvala voděodolností. Avšak díky naší řadě Aqua, která je skutečně 100% voděodolná, se více hodí pojem vodoodpudivý. Jsme si rovněž jisti, že Dri Lite udrží vaši golfovou výstroj zcela suchou téměř za každých podmínek, s výjimkou extrémně deštivých dnů.

Specifikace:

• 14 složkový organizér se systémem V-Lock (funkce otáčení a uzamčení): Se systémem V-Lock lze všechny velké dřevěné hole odvrátit směrem od ostatních holí tak, aby se zabránilo jejich překrývání. To poskytuje mnohem lepší přehled během hry.
  • Integrovaná chladící kapsa: Díky integrované chladící tašce můžete své nápoje a jídlo udržovat v chladu a tašku v suchu. Protože vždy je důležité mít po ruce dostatek čerstvých a chlazených nápojů.
  • Příslušenství Big Max: Tašky Big Max mají mnoho funkcí, které usnadňují organizaci, jako například háčky na ručníky, držák na rukavice, držák na deštníky a mnoho dalších.
  • Voděodolná kapsa na cennosti: Technologie Big Max Dri Lite kombinuje vodoodpudivý materiál se 100% voděodolnými zipy. To znamená, že vaše cennosti jsou chráněny před vlhkostí.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v DIGITALGOLF.CZ